Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

tyczyn PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia tyczyn

Na terenie Tyczyna i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Tyczyn to nieduże miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Tyczyn liczy sobie ponad 3500 mieszkańców. Pierwsze wzmianki o tworzeniu się miasta w tych okolicach pochodzą z XIV wieku. Od tamtej pory miejsce to intensywnie się rozwijało na wielu płaszczyznach.

Obecnie to spokojne miasto o wyjątkowym charakterze. Tyczyn stawia na rozwój przemysłu, który ma zapewnić mieszkańcom stałe miejsca pracy. To miasto, które ze względu na spokój, piękne okolice i bliskie położenie większych miast często wybierane jest jako idealne miejsce do budowy domu i zakładania rodziny. Tyczyn posiada kilka urokliwych zabytków, jak na przykład Kościół św. Katarzyny i Świętej Trójcy, który został zbudowany w XV wieku czy Pałac Wodzickich, pochodzący z drugiej połowy XIX wieku, w którym obecnie mieści się liceum ogólnokształcące.


W Tyczynie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do większego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!