Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

Rzeszów centrum PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia Rzeszów centrum

Na terenie Rzeszowa i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Rzeszów to miasto położone w południowej-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Miasto liczy sobie ponad 185 tysięcy mieszkańców. Pierwsze wzmianki o tworzeniu się miasta w tych okolicach pochodzą z XIII wieku. Prawa miejskie Rzeszów otrzymał w 1354 roku. Przez następne lata miasto dynamicznie się rozwijało, rozszerzając granice swojego terytorium. Intensywny rozwój przerwała II wojna światowa, w wyniku której miasto uległo częściowemu zniszczeniu.
Obecnie to miasto o szerokich perspektywach. W Rzeszowie rozwija się przemysł, który zapewnia mieszkańcom stałe miejsca pracy. Wiele dużych firm otwiera swoje siedziby w Rzeszowie. Władze miasta inwestują w rozbudowę nowoczesnych osiedli dla kolejnych pokoleń. Miasto posiada wiele wspaniałych zabytków, jak na przykład ratusz miejski, który wybudowany został w XVI wieku, Kościoły na Starym Mieście i w Śródmieściu z XV-XIX, Zamek w Rzeszowie czy Letni Pałac Lubomirskich.


W Rzeszowie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do większego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!