Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

łańcut PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia łańcut

Na terenie Łańcuta i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
Łańcut to miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Miasto liczy sobie prawie 20 tysięcy mieszkańców. Miasto założył król Karzimierz Wielki. Król sprowadził kolonistów niemieckich z miejscowości o nazwie Landshut, oznaczającej strażnicę kraju, w Bawarii. Ponownie użyta nazwa jest formą przeniesienia miasta przez kolonistów na nowo założone miejsce, a następnie przyswojona w formie fonetycznego zapisu z języka niemieckiego na język polski.
Obecnie to miasto o szerokich perspektywach, które nieustannie się rozwija. Władze miasta inwestują w rozwój przemysłu, który ma zapewnić mieszkańcom stałe miejsca pracy. Pojawiają się nowe osiedla, pełne nowoczesnych mieszkań. Łańcut to miasto o wielu pięknych miejscach, pełne okazałych zabytków, takich jak Zamek Lubomirskich i Potockich, Synagoga Lubelska czy oranżeria.

W Łańcucie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!