Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

krosno PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia krosno

Na terenie Krosna i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
Krosno to miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Krosno liczy sobie ponad 45 tysięcy mieszkańców. Pierwsze udokumentowane wzmianki na temat osad w tym miejscu dotyczą czasów panowania pierwszych Piastów czyli początków historii Polski. Krosno rozwijało się intensywnie a w XV wieku było ważnym ośrodkiem handlowym w tej części kraju.
Obecnie to miasto o szerokich perspektywach. W Krośnie rozwija się przemysł, który zapewnia mieszkańcom stałe miejsca pracy. W mieście swe siedziby otwiera wiele dużych i zagranicznych firm. Władze miasta inwestują w rozbudowę nowych osiedli. Miasto posiada kilka naprawdę okazałych zabytków, jak na przykład Kościół Farny pod wezwaniem Świętej Trójcy, który pochodzi z XVII wieku. Miasto posiada również sporą ofertę szkolnictwa wyższego, dzięki czemu co roku ściąga w te okolice wielu młodych ludzi.
W Krośnie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do większego miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!