Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

głogów małopolski PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia głogów małopolski

Na terenie Głogowa Małopolskiego i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
Głogów Małopolski to miasto położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Miasto liczy sobie ponad 5 tysięcy mieszkańców. Głogów Małopolski założony został przez Krzysztofa Głowę, przez co początkowa nazwa miasta miała brzmieć Głowów. Miało to miejsce w XVI wieku. Ambitne plany założyciela mówiły, że miało być to pierwsze w Polsce miasto naprawdę nowoczesne, oparte na renesansowych założeniach urbanistycznych. Jednocześnie Głowów miał być konkurencją dla średniowiecznego Rzeszowa.
Obecnie to miasto o spokojnym charakterze. Bliskie sąsiedztwo Rzeszowa sprawia, że mieszkańcy mają szybki dojazd do miejsca pracy. Wielu mieszkańców Rzeszowa wybiera właśnie Głogów na miejsce do stawiania domu i zakładania rodziny, chcąc odpocząć od hałasu i tempa wielkiego miasta. Miasto posiada piękną okolicę ze względu na otaczające je kompleksy leśne, które skłaniają do wypoczynku i rekreacji.


W Głogowie Małopolskim istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!