Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

dębica PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia dębica

Na terenie Dębicy i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
Dębica to miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, w województwie podkarpackim. Miasto liczy sobie około 45 tysięcy mieszkańców. Pierwsze wzmianki o tworzeniu się miasta w tych okolicach pochodzą z XIII wieku. W 1305 roku osada została napadnięta przez Tatarów, spalono wówczas drewniany kościół, który został odbudowany w 1318 roku. Dębica położona była na trasie szlaków handlowych z Krakowa do Lwowa, miała więc duże szanse na rozwój, które ograniczała jednak konkurencja z większymi wówczas miastami.

Obecnie to miasto o szerokich perspektywach. W Dębicy rozwija się przemysł, który zapewnia mieszkańcom stałe miejsca pracy. Władze miasta inwestują w rozbudowę nowych osiedli. To miasto o spokojnych i wyjątkowym charakterze a także pięknej okolicy. Miasto posiada piękne parki oraz zabytki, które robią wrażenie, jak na przykład Kościół św. Jadwigi pochodzący z XVI wieku.
W Dębicy istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do większego miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!