Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
O NAS

kilka słów o nas

ubezpieczenia online

Jako multiagencja ubezpieczeniowa Ubezpieczeniaonline.pl rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku ubezpieczeń w 2006 roku. Obecnie, po 10 latach, możemy się poszczycić wciąż rosnącą liczbą klientów i owocną współpracą z 30 czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Dzięki niej oferujemy najlepsze polisy na życie, polisy turystyczne, ubezpieczenia nieruchomości i komunikacyjne.

 

W kilkudziesięciu naszych oddziałach w Polsce zatrudniamy najlepszych w branży redaktorów i doradców ubezpieczeniowych. Ich artykuły, przeglądy i poradniki są publikowane na najbardziej poczytnych portalach branżowych o tematyce ubezpieczeniowej.

 

Przybliżają klientom wiedzę na temat ubezpieczeń, przekonując, że warto się ubezpieczać. Doradzają, które polisy są najkorzystniejsze dla określonych grup klientów i jak dostosować je do indywidualnych potrzeb. Opisują kryteria, jakimi kierują się ubezpieczyciele podczas oceny ryzyka ubezpieczeniowego, oraz najpowszechniejsze powody sporów prawnych z towarzystwami ubezpieczeniowymi, powodujące niewypłacanie odszkodowań.

 

Nasza multiagencja umożliwia klientom wybór z szerokiej gamy polis czołowych ubezpieczycieli oraz samodzielne porównywanie ofert i wstępne oszacowanie składki. Pomagają w tym zainstalowane na portalach multiagencji porównywarki i kalkulatory ubezpieczeń.

 

Do dyspozycji klienta jest również nasz dział Call Center oraz współpracujący z nami agenci ubezpieczeniowi z terenu całej Polski. Udzielają oni odpowiedzi na każde pytanie na temat polis, dostosowują je do potrzeb klienta, a także tłumaczą zapisy Ogólnych Warunków Ubezpieczenia.

27
TOWARZYSTW
UBEZPIECZENIOWYCH
ubezpieczenia allianz ubezpieczenia aviva ubezpieczenia axa ubezpieczenia concordia ubezpieczenia generali ubezpieczenia ihi bupa ubezpieczenia nationale nederlanden ubezpieczenia signal iduna ubezpieczenia warta